|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 6 mOhm @ 15A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 94A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.25V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 32nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 2920pF @ 15V |
| Power - Max | 89W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | D-Pak |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.125ВТ 0805 10 КОМ, 1% | ТАЙВАНЬ |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | FSC |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | FRS/MOT |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | FAIR |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU |
|
|
||||||
| FGL40N120ANDTU | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| FGL40N120ANDTU | ONS | 21 | 1 500.60 | |||||
|
|
IRG4PH50UDPBF |
|
IGBT 1200В 45А 75кГц | INTERNATIONAL RECTIFIER | 4 | 1 125.45 | ||
|
|
IRG4PH50UDPBF |
|
IGBT 1200В 45А 75кГц |
|
|
|||
|
|
IRG4PH50UDPBF |
|
IGBT 1200В 45А 75кГц | INFINEON |
|
|
||
| НКИ 1.5-4 (30 ШТ.) | КВТ |
|
|
|||||
| НКИ 1.5-5 (30 ШТ.) | КВТ |
|
|