|
IGBT NPT 15A 1200V TO-3P |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| IGBT Type | NPT and Trench |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 1200V |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.4V @ 15V, 15A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30A |
| Power - Max | 186W |
| Тип входа | Standard |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-3PN |
| Корпус | TO-3PN |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.125ВТ 0805 300 ОМ, 1% | ТАЙВАНЬ |
|
|
|||||
| 0.125ВТ 0805 510 ОМ, 1% | ТАЙВАНЬ |
|
|
|||||
| AB0092 50Х170Х20ММ |
|
|
||||||
| AB0092 50Х170Х20ММ | ЛИГРА |
|
|
|||||
| AB0093 300Х172Х38ММ | ЛИГРА |
|
|
|||||
| TT 20Г |
|
|