|
|
Версия для печати
| Корпус | PG-SOT343-4 |
| Корпус (размер) | SC-82A, SOT-343 |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 25mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 60 @ 5mA, 4V |
| Power - Max | 75mW |
| Gain | 23dB |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | 1.25dB @ 1.8GHz |
| Frequency - Transition | 25GHz |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 5V |
| Transistor Type | NPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
|
BFP405 NPN Silicon RF Transistor (For low current applications For oscillators up to 12 GHz)
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BFP540 |
|
СВЧ 33 ГГц 4.5В/80мА/0.25 Вт | INFINEON |
|
|
||
|
|
BFP540 |
|
СВЧ 33 ГГц 4.5В/80мА/0.25 Вт |
|
43.84 | |||
|
|
BFP540 |
|
СВЧ 33 ГГц 4.5В/80мА/0.25 Вт | КИТАЙ |
|
|
||
|
|
BFP540 |
|
СВЧ 33 ГГц 4.5В/80мА/0.25 Вт | INFINEON |
|
|
||
|
|
BFP620 |
|
СВЧ 65 ГГц 2.3В/80мА/0.185 Вт | INFINEON |
|
|
||
|
|
BFP620 |
|
СВЧ 65 ГГц 2.3В/80мА/0.185 Вт |
|
96.24 | |||
|
|
BFP620 |
|
СВЧ 65 ГГц 2.3В/80мА/0.185 Вт | INFINEON TECH |
|
|
||
|
|
|
GRM188R71C334KA01D |
|
Murata Electronics North America |
|
|
||
|
|
|
GRM188R71C334KA01D |
|
MUR | 15 576 |
1.16 >100 шт. 0.58 |
||
|
|
|
GRM188R71C334KA01D |
|
|
|
|||
|
|
|
GRM188R71C334KA01D |
|
MURATA | 1 360 | 7.19 | ||
|
|
|
GRM188R71C334KA01D |
|
MURATA | 2 782 |
|
||
| PVZ3A103C01R00 | MURATA |
|
|
|||||
| PVZ3A103C01R00 |
|
15.20 | ||||||
| PVZ3A103C01R00 | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| PVZ3A103C01R00 | MUR |
|
|
|||||
| PVZ3A103C01R00 | КИТАЙ |
|
|
|||||
|
|
RLB0914-221KL |
|
Индуктивность 220μH 0,7A 8,7x12mm | BOURNS | 4 794 | 23.70 | ||
|
|
RLB0914-221KL |
|
Индуктивность 220μH 0,7A 8,7x12mm |
|
54.00 |