| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25V @ 150mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2.5µA @ 70V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200mA (DC) |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 70V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Anode |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Product Change Notification | Wire Change 08/May/2007 Possible Adhesion Issue 11/July/2008 |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
MICRO CHIP
|
|
|
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
|
|
48.16
|
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
MICRO CHIP
|
|
|
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
Microchip Technology
|
|
|
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
ТАЙВАНЬ (КИТАЙ)
|
|
|
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
ТАЙВАНЬ(КИТАЙ)
|
|
|
|
|
|
24LC16B-I/P |
|
EEPROM ser 2,5V 8x256x8
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
561
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
NXP
|
740
|
1.70
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
CONTINENTAL DEVICE INDIA
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
FAIR
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
NATIONAL SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
PHILIPS
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
CONTINENTAL DEVICE INDIA LTD.
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
NATIONAL SEMICONDUCTOR
|
1 984
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
PHILIPS
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
Fairchild Semiconductor
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
МАЛАЙЗИЯ
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
КИТАЙ
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
GALAXY
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
NXP
|
328
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
|
19 833
|
1.03
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
ONS
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
GALAXY ME
|
|
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
JSCJ
|
15 954
|
1.92
>100 шт. 0.96
|
|
|
|
|
BAV74 |
|
(SMD) (КД629АС9) SOT-23
|
925
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
GENERAL SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
|
78 340
|
1.24
>100 шт. 0.62
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
DIC
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
DIOTEC
|
568
|
1.70
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
NXP
|
1 120
|
1.82
>100 шт. 0.91
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
КИТАЙ
|
1
|
1.42
>100 шт. 0.71
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
SHENZHEN LUGUANG ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
---
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
YJ
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
VISHAY
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
HOTTECH
|
26 547
|
1.16
>100 шт. 0.58
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
KLS
|
106
|
1.11
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
LGE
|
5 280
|
1.03
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
SUNTAN
|
77
|
1.47
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
YANGJIE
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
YANGJIE (YJ)
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
SEMTECH
|
26
|
1.13
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
PANJIT
|
24
|
1.94
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
KOME
|
17
|
1.44
>100 шт. 0.72
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
CTK
|
81 972
|
1.04
>100 шт. 0.52
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
KEEN SIDE
|
40 929
|
1.17
>500 шт. 0.39
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
MERRYELC
|
|
|
|
|
|
|
LL4448 |
|
Импульсный диод smd (Vr=75V, If=0.15A, Ifsm=2A@t=1us)
|
6954
|
|
|
|
|
|
|
К1171СП42Т |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
К1171СП42Т |
|
|
АЛЕКСАНДРОВ
|
224
|
84.80
|
|
|
|
|
К1171СП42Т |
|
|
АЛЕКСАДРОВ
|
|
|
|
|
|
|
К1171СП42Т |
|
|
ЭЛЕКС
|
8
|
49.19
|
|
|
|
|
К1171СП42Т |
|
|
280
|
|
|
|
|
|
|
К1171СП47Т |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
К1171СП47Т |
|
|
АЛЕКСАНДРОВ
|
|
|
|