| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 100mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100nA @ 50V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 (TO-236) |
| Product Change Notification | Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
ALLEGRO
|
5 053
|
216.97
|
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
|
1 780
|
145.35
|
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
ALLEGRO
|
|
|
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
Allegro Microsystems Inc
|
|
|
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
ALLEGRO MICROSYSTEMS INC
|
|
|
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
609
|
|
|
|
|
ACS712ELCTR-05B-T |
|
Датчик тока 5A, ±1.5%, 80kHz, 5µs
|
JSMICRO
|
7 025
|
44.97
|
|
|
|
ADM1485AR |
|
Интерфейс RS-485 30МБит/с Uп=5В
|
ANALOG DEVICES
|
266
|
253.76
|
|
|
|
ADM1485AR |
|
Интерфейс RS-485 30МБит/с Uп=5В
|
|
|
93.68
|
|
|
|
ADM1485AR |
|
Интерфейс RS-485 30МБит/с Uп=5В
|
ANALOG DEVICES
|
|
|
|
|
|
ADM1485AR |
|
Интерфейс RS-485 30МБит/с Uп=5В
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
172
|
|
|
|
|
|
BC856B.235 |
|
|
NXP
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
FAIR
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
QT OPTOELECTRONICS
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
FSC
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
FAI/QTC
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
QT OPTOELECTRONICS
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
Fairchild Optoelectronics Group
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
ТАЙВАНЬ(КИТАЙ)
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
ONS
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
ONS-FAIR
|
|
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
|
1
|
128.52
|
|
|
|
|
MOC3051M |
|
Оптосимистор 7.5kV 600V 60mA Iоткр=15mA
|
1
|
|
|
|
|
|
PVG612 |
|
Оптореле, 1 канал, Uраб=60В, Iнагр=1А(AC)/2A(DC), Rвкл=0.5(AC)/0.15(DC) Ом, Uизол=4000В АС
|
INTERNATIONAL RECTIFIER
|
|
|
|
|
|
PVG612 |
|
Оптореле, 1 канал, Uраб=60В, Iнагр=1А(AC)/2A(DC), Rвкл=0.5(AC)/0.15(DC) Ом, Uизол=4000В АС
|
|
|
423.12
|
|
|
|
PVG612 |
|
Оптореле, 1 канал, Uраб=60В, Iнагр=1А(AC)/2A(DC), Rвкл=0.5(AC)/0.15(DC) Ом, Uизол=4000В АС
|
ФИЛИППИНЫ
|
|
|
|
|
|
PVG612 |
|
Оптореле, 1 канал, Uраб=60В, Iнагр=1А(AC)/2A(DC), Rвкл=0.5(AC)/0.15(DC) Ом, Uизол=4000В АС
|
INFINEON
|
|
|
|
|
|
PVG612 |
|
Оптореле, 1 канал, Uраб=60В, Iнагр=1А(AC)/2A(DC), Rвкл=0.5(AC)/0.15(DC) Ом, Uизол=4000В АС
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
143
|
|
|