|
|
Версия для печати
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 3.5 Ohm @ 200mA, 5V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 50V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 200mA |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 1.5V @ 1mA |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 50pF @ 25V |
| Power - Max | 225mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Product Change Notification | Possible Adhesion Issue 11/July/2008 Wire Change for SOT23 Pkg 26/May |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AD7822BRU | ANALOG DEVICES |
|
|
|||||
| AD7822BRU | ANALOG DEVICES |
|
|
|||||
| AD7822BRU | Analog Devices Inc |
|
|
|||||
| AD7822BRU |
|
|
||||||
| AD7822BRU | 4-7 НЕДЕЛЬ | 781 |
|
|||||
| BAS21HT1G | ONS |
|
|
|||||
| BAS21HT1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| BAS21HT1G | ON SEMICONDUCTOR | 17 284 |
|
|||||
| BAS21HT1G |
|
|
||||||
| BAS21HT1G | LRC |
|
|
|||||
| BAS21HT1G | FUXIN | 39 024 |
1.78 >100 шт. 0.89 |
|||||
|
|
|
BSH201 |
|
P-channel enhancement mode mos transistor | NXP |
|
|
|
|
|
|
BSH201 |
|
P-channel enhancement mode mos transistor | PHILIPS |
|
|
|
|
|
|
BSH201 |
|
P-channel enhancement mode mos transistor |
|
18.00 | ||
|
|
|
BSH201 |
|
P-channel enhancement mode mos transistor | NXP |
|
|
|
|
|
|
BSH201 |
|
P-channel enhancement mode mos transistor | PHILIPS | 40 |
|
|
|
|
|
BSH201 |
|
P-channel enhancement mode mos transistor | JSMICRO | 5 376 | 4.10 | |
| DB-9F CONNFLY |
|
|
||||||
| DB-9F CONNFLY |
|
|
||||||
| SN74LVC125ADR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| SN74LVC125ADR | TEXAS INSTRUMENTS | 64 |
|
|||||
| SN74LVC125ADR |
|
|
||||||
| SN74LVC125ADR | TEXAS |
|
|
|||||
| SN74LVC125ADR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 421 |
|
|||||
| SN74LVC125ADR | 72 | 1 | 27.24 |