|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 12V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900mV @ 10mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50nA @ 9.1V |
| Power - Max | 500mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SOD-123 |
| Корпус | SOD-123 |
| Рабочая температура | -55°C ~ 150°C |
| Product Change Notification | Wire Change 08/Jun/2009 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
B45196H6476M509 |
|
Kemet |
|
|
||
|
|
|
B45196H6476M509 |
|
|
460.80 | |||
|
|
|
GRM1885C1H911JA01D |
|
Murata Electronics North America |
|
|
||
|
|
|
GRM1885C1H911JA01D |
|
MUR | 13 043 |
1.29 >500 шт. 0.43 |
||
|
|
|
GRM1885C1H911JA01D |
|
|
|
|||
| MSS1260-104MLB | COIL |
|
|
|||||
| MSS1260-104MLB | COILCRAFT |
|
|
|||||
| MSS1260-104MLB | COILCRAFT |
|
|
|||||
| RC0603FR-071K15L | YAGEO | 197 295 |
0.50 >1000 шт. 0.10 |
|||||
| RC0603FR-071K15L | YAGEO | 3 076 |
|
|||||
| RC0603FR-071K15L |
|
|
||||||
| RC0603FR-0721KL | YAGEO | 17 475 |
0.70 >1000 шт. 0.14 |
|||||
| RC0603FR-0721KL | YAGEO | 11 428 |
|
|||||
| RC0603FR-0721KL |
|
|