|
|
Версия для печати
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 200mA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA (DC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500nA @ 25V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5ns |
| Capacitance @ Vr, F | 7pF @ 1V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SOD-123 |
| Корпус | SOD-123 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,1ОМ 5% RS-06 1/4W (1206) ЧИП РЕЗИСТОР |
|
|
||||||
|
|
|
IGP20N60H3 |
|
Infineon Technologies |
|
|
||
| MMSZ5248BT1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MMSZ5248BT1G | ON SEMICONDUCTOR | 27 |
|
|||||
| MMSZ5248BT1G | ONS |
|
|
|||||
| MMSZ5248BT1G |
|
|
||||||
|
|
|
STTH12R06G |
|
STMicroelectronics |
|
|
||
|
|
|
STTH12R06G |
|
|
385.20 | |||
|
|
|
STTH12R06G |
|
ST MICROELECTRONICS |
|
|
||
| STTH5R06B |
|
132.00 | ||||||
| STTH5R06B | ST MICROELECTRONICS | 1 612 | 48.38 | |||||
| STTH5R06B | STMicroelectronics |
|
|