|
Версия для печати
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500nA @ 80V |
| Current - Average Rectified (Io) | 215mA (DC) |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25V @ 150mA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Capacitance @ Vr, F | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SOD-123F |
| Корпус | SOD123F |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BT134W-600D.115 |
|
SMD триак 1A 600V 5mA | NXP |
|
|
|||
| BT134W-600D.115 |
|
SMD триак 1A 600V 5mA | WEEN |
|
|
|||
| BT134W-600D.115 |
|
SMD триак 1A 600V 5mA | WEEN/NXP | 4 722 | 11.07 | |||
| BT134W-600D.115 |
|
SMD триак 1A 600V 5mA | WEEN / NXP |
|
|
|||
| BT134W-600D.115 |
|
SMD триак 1A 600V 5mA |
|
|
||||
| BT137S-600D.118 | WEEN/NXP | 1 988 | 35.25 | |||||
| BT137S-600D.118 | 1 872 | 16.34 | ||||||
| FYLS-0603BUGC | FORYARD | 38 005 | 3.62 | |||||
| FYLS-0603BUGC |
|
|
||||||
| MMSZ5231B | FAIR |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | YJ | 538 871 |
1.70 >100 шт. 0.85 |
|||||
| MMSZ5231B | YT |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | 42 960 |
1.66 >100 шт. 0.83 |
||||||
| MMSZ5231B | DIOTEC | 3 340 | 1.28 | |||||
| MMSZ5231B | ONS |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | YANGJIE |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | YANGJIE (YJ) |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | YANGZHOU YANGJIE |
|
|
|||||
| MMSZ5231B | KEEN SIDE | 3 956 |
1.50 >100 шт. 0.75 |
|||||
| MMSZ5231B | KLS | 24 000 |
1.96 >100 шт. 0.98 |
|||||
| MMSZ5256BT1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MMSZ5256BT1G | ON SEMICONDUCTOR | 2 917 |
|
|||||
| MMSZ5256BT1G | ONS |
|
|
|||||
| MMSZ5256BT1G |
|
|