|
|
Версия для печати
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.05V @ 8A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Average Rectified (Io) | 8A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 6µA @ 200V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 30ns |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-220-2 Isolated Full Pack |
| Корпус | TO-220FP |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2200МКФ35В(16X25)105°C |
|
|
||||||
| 2200МКФ35В(16X25)105°C | JAMICON |
|
|
|||||
|
|
|
HMHAA280 |
|
FAIR |
|
|
||
|
|
|
HMHAA280 |
|
FSC |
|
|
||
|
|
|
HMHAA280 |
|
Fairchild Optoelectronics Group |
|
|
||
|
|
|
HMHAA280 |
|
МАЛАЙЗИЯ |
|
|
||
|
|
|
HMHAA280 |
|
FAIRCHILD |
|
|
||
|
|
|
HMHAA280 |
|
1 | 16.49 | |||
|
|
|
HMHAA280 |
|
ONS |
|
|
||
|
|
|
HMHAA280 |
|
ONS-FAIR |
|
|
||
| MF-08MA (L-KLS1-4.20-204-SB) | KLS |
|
|
|||||
| MHU-3 КОРПУС (DS1074-3FCT) | CONNFLY |
|
|
|||||
| WF-18 (DS1070-18MVV6) | CONNFLY |
|
|