|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1.5A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 80V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 50mA, 500mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 150mA, 2V |
| Power - Max | 1.5W |
| Frequency - Transition | 50MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-261-4, TO-261AA |
| Корпус | SOT-223 |
| Product Change Notification | Wire Change 08/Jun/2009 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3303X-3-501E |
|
Потенциометр 500 Ом | BOURNS |
|
|
||
|
|
3303X-3-501E |
|
Потенциометр 500 Ом | 44 | 22.20 | |||
|
|
3303X-3-501E |
|
Потенциометр 500 Ом | Bourns Inc |
|
|
||
| BCP56-16T1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| BCP56-16T1G | ONS |
|
|
|||||
| BCP56-16T1G | ON SEMICONDUCTOR | 86 |
|
|||||
| BCP56-16T1G | 55 239 | 9.25 | ||||||
| BCP56-16T1G | ONSEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| BCP56-16T1G | NXP |
|
|
|||||
| BCX56-16-TP | MCC |
|
|
|||||
| BCX56-16-TP |
|
|
||||||
| LQH43CN101K03L |
|
Дроссель SMD 1812 (L=100 uH +/-10%, I=190mA, R=2.2 Ohm (max), SRF=6.8MHz(min), ... | MURATA |
|
|
|||
| LQH43CN101K03L |
|
Дроссель SMD 1812 (L=100 uH +/-10%, I=190mA, R=2.2 Ohm (max), SRF=6.8MHz(min), ... |
|
32.00 | ||||
| LQH43CN101K03L |
|
Дроссель SMD 1812 (L=100 uH +/-10%, I=190mA, R=2.2 Ohm (max), SRF=6.8MHz(min), ... | MUR | 12 639 | 16.29 | |||
| LQH43CN101K03L |
|
Дроссель SMD 1812 (L=100 uH +/-10%, I=190mA, R=2.2 Ohm (max), SRF=6.8MHz(min), ... | MURATA |
|
|
|||
|
|
SK54 |
|
54.00 | |||||
|
|
SK54 | DIOTEC |
|
|
||||
|
|
SK54 | TSC |
|
|
||||
|
|
SK54 | OTHER | 46 056 |
|
||||
|
|
SK54 | DC COMPONENTS | 6 236 | 7.87 | ||||
|
|
SK54 | HOTTECH | 54 | 2.94 |