|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 420mV @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500µA @ 30V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AA, SMB |
| Корпус | DO-214AA (SMB) |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZX84-C36 | PHILIPS |
|
|
|||||
| BZX84-C36 | NXP |
|
|
|||||
| BZX84-C36 | NXP |
|
|
|||||
| BZX84-C36 | PHILIPS |
|
|
|||||
| BZX84-C36 | KEEN SIDE | 18 176 |
1.38 >100 шт. 0.69 |
|||||
| NCP3066DR2G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| NCP3066DR2G |
|
109.20 | ||||||
| NCP3066DR2G | ONS |
|
|
|||||
| NCP3066DR2G | ON SEMICONDUCTO |
|
|
|||||
| NCP3066DR2G | 4-7 НЕДЕЛЬ | 228 |
|
|||||
| RC0805JR-075R1 | YAGEO |
|
|
|||||
| RC1206FR-078K2L | YAGEO | 226 168 |
1.00 >1000 шт. 0.20 |
|||||
| RC1206FR-078K2L | YAGEO | 12 500 |
|
|||||
| RC1206FR-078K2L |
|
|
||||||
|
|
SN74ACT04D |
|
14-SOIC, Vcc,В 4.5 V ~ 5.5 V, | TEXAS INSTRUMENTS | 76 | 13.98 | ||
|
|
SN74ACT04D |
|
14-SOIC, Vcc,В 4.5 V ~ 5.5 V, |
|
26.44 | |||
|
|
SN74ACT04D |
|
14-SOIC, Vcc,В 4.5 V ~ 5.5 V, | TEXAS INSTRUMENTS | 29 |
|
||
|
|
SN74ACT04D |
|
14-SOIC, Vcc,В 4.5 V ~ 5.5 V, | TEXAS |
|
|
||
|
|
SN74ACT04D |
|
14-SOIC, Vcc,В 4.5 V ~ 5.5 V, | 4-7 НЕДЕЛЬ | 579 |
|
||
|
|
SN74ACT04D |
|
14-SOIC, Vcc,В 4.5 V ~ 5.5 V, | 95 |
|
|