|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 525mV @ 2A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20V |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A (DC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200µA @ 20V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 70pF @ 5V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SC-76, SOD-323 |
| Корпус | SOD-323 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C503B-BAS-CY0C0461 | CREE |
|
|
|||||
| C503B-BAS-CY0C0461 | Cree Inc |
|
|
|||||
| C503B-BAS-CY0C0461 |
|
|
||||||
| C503B-BAS-CY0C0461 | CREEINC |
|
|
|||||
| C503B-RAN-CY0B0AA1 | CREE |
|
|
|||||
| C503B-RAN-CY0B0AA1 |
|
18.36 | ||||||
| C503B-RAN-CY0B0AA1 | Cree Inc |
|
|
|||||
| C503B-RAN-CY0B0AA1 | CREEINC |
|
|
|||||
| NJM2377M | JRC |
|
|
|||||
| NJM2377M |
|
|
||||||
| NJM2377M | 4-7 НЕДЕЛЬ | 656 |
|
|||||
| SN74LVC00AD |
|
Quad 2Inp NAND Gate SO14 | TEXAS INSTRUMENTS | 144 | 20.66 | |||
| SN74LVC00AD |
|
Quad 2Inp NAND Gate SO14 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||
| SN74LVC00AD |
|
Quad 2Inp NAND Gate SO14 |
|
|
||||
| SN74LVC00AD |
|
Quad 2Inp NAND Gate SO14 | TEXAS |
|
|
|||
| SN74LVC00AD |
|
Quad 2Inp NAND Gate SO14 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 669 |
|
|||
| SN74LVC02AD |
|
Quad 2Inp NOR Gate SO14 | TEXAS INSTRUMENTS | 1 | 41.03 | |||
| SN74LVC02AD |
|
Quad 2Inp NOR Gate SO14 | 164 | 18.50 | ||||
| SN74LVC02AD |
|
Quad 2Inp NOR Gate SO14 | TEXAS INSTRUMENTS | 9 |
|
|||
| SN74LVC02AD |
|
Quad 2Inp NOR Gate SO14 | TEXAS |
|
|
|||
| SN74LVC02AD |
|
Quad 2Inp NOR Gate SO14 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 446 |
|
|||
| SN74LVC02AD |
|
Quad 2Inp NOR Gate SO14 | 1 |
|
|