|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 220 mOhm @ 750mA, 4.5V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 1.3A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 1.25V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 5.5nC @ 4V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 225pF @ 5V |
| Power - Max | 400mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
|
NTR1P02LT1 (MOSFET) Power MOSFET ?20 V, ?1.3 A, P?Channel SOT?23 Package
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0805-5.60K 5% |
|
ЧИП — резистор | 184 |
1.60 >100 шт. 0.80 |
||||
| 74ACT04MTR | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| 74ACT04MTR | ST MICROELECTRONICS SEMI |
|
|
|||||
| 74ACT04MTR | STMicroelectronics |
|
|
|||||
|
|
74ACT245SC | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC | FAIR |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC |
|
121.80 | |||||
|
|
74ACT245SC | FAIRCHILD | 4 |
|
||||
|
|
74ACT245SC | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC | Fairchild Semiconductor |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC | ONS |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC | ONS-FAIR |
|
|
||||
|
|
74ACT245SC | 4-7 НЕДЕЛЬ | 301 |
|
||||
|
|
CD74ACT374M | HARRIS |
|
|
||||
|
|
CD74ACT374M | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
CD74ACT374M | HARRIS |
|
|
||||
|
|
CD74ACT374M | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
CD74ACT374M |
|
|
|||||
|
|
CD74ACT374M | TEXAS |
|
|
||||
|
|
CD74ACT374M | 4-7 НЕДЕЛЬ | 244 |
|
||||
| RES 0805 10K 5% | YAGEO |
|
|
|||||
| RES 0805 10K 5% |
|
|
||||||
| RES 0805 10K 5% | ROY |
|
|