|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 530mV @ 8A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 35V |
| Current - Average Rectified (Io) | 8A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2mA @ 35V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | DO-204AR, Axial |
| Корпус | DO-204AR |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ATMEGA64A-AU | ATMEL |
|
|
|||||
| ATMEGA64A-AU | 736 | 270.61 | ||||||
| ATMEGA64A-AU | КОРЕЯ РЕСПУБЛИК |
|
|
|||||
| ATMEGA64A-AU | ATMEL CORPORATION |
|
|
|||||
| ATMEGA64A-AU | ATMEL1 |
|
|
|||||
| ATMEGA64A-AU | MICRO CHIP | 618 | 530.00 | |||||
| ATMEGA64A-AU | NO NAME |
|
|
|||||
| ATMEGA64A-AU | 4-7 НЕДЕЛЬ | 400 |
|
|||||
| ATMEGA64A-AU | 774 |
|
|
|||||
| CDRH103RNP-220NC-B | SUMIDA | 6 | 186.19 | |||||
| CDRH103RNP-220NC-B |
|
80.00 | ||||||
| CDRH127/LDNP-221MC | SUMIDA | 4 597 | 43.89 | |||||
| CDRH127/LDNP-221MC |
|
132.00 |