|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2V @ 100mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 80V |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100nA @ 80V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Capacitance @ Vr, F | 3pF @ 0.5V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SC-90, SOD-323F |
| Корпус | UMD2 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BIT3713 | BITEK |
|
|
|||||
| BIT3713 | BIT |
|
|
|||||
| BIT3713 |
|
282.80 | ||||||
| BIT3713 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 459 |
|
|||||
| GS1B | MICRO SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| GS1B | DC COMPONENTS | 4 810 |
1.92 >100 шт. 0.96 |
|||||
| GS1B |
|
|
||||||
| GS1B | MICRO SEMICONDUCTOR(MICROSEMI) |
|
|
|||||
| GS1B | MICROSEMI CORP | 7 056 |
|
|||||
| GS1B | YT |
|
|
|||||
| GS1B | YJ | 7 302 | 1.41 | |||||
| LD7530PL | LD |
|
|
|||||
| LD7530PL | 1 | 113.40 | ||||||
| LD7530PL | 1 |
|
|
|||||
| LD7530PL | 4-7 НЕДЕЛЬ | 48 |
|
|||||
| LD7530PL | LEADTREND |
|
|
|||||
| MCR18EZHF1500 | ROHM |
|
|
|||||
| MCR18EZHF1500 | ROHM |
|
|
|||||
| MCR18EZHF1500 | Rohm Semiconductor |
|
|
|||||
| SN74LVC2G17DCKR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| SN74LVC2G17DCKR | TEXAS INSTRUMENTS | 1 760 |
|
|||||
| SN74LVC2G17DCKR | TEXAS |
|
|
|||||
| SN74LVC2G17DCKR |
|
|
||||||
| SN74LVC2G17DCKR | YOUTAI | 4 656 | 6.88 | |||||
| SN74LVC2G17DCKR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 32 |
|