|
OPTOCOUPLER TRANS-OUT 2CH 8-SMD |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Change Notification | 8 Dip Construction Change 08/May/2007 |
| Количество каналов | 2 |
| Тип входа | DC |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 20% @ 10mA |
| Напряжение выходное | 30V |
| Ток выходной / канал | 30mA |
| Current - DC Forward (If) | 60mA |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Тип выхода | Transistor |
| Output Type | Transistor |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SMD |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NXP Semiconductors |
|
|
||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NXP |
|
|
||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NEX |
|
|
||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
|
|
|||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NXP |
|
|
||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NEXPERIA |
|
|
||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NEX-NXP | 64 | 20.66 | ||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NEXPERIA |
|
|
||
|
|
|
74HC14D,653 |
|
NXP/NEXPERIA |
|
|
||
| DV74ALS109N |
|
|
||||||
| DV74ALS109N | ИНТЕГРАЛ | 80 | 45.29 | |||||
| DV74ALS109N |
|
|
||||||
| DV74ALS109N | 4-7 НЕДЕЛЬ | 276 |
|
|||||
|
|
SN74ALS00AN |
|
Quad 2Inp NAND Gate | TEXAS INSTRUMENTS | 120 | 53.00 | ||
|
|
SN74ALS00AN |
|
Quad 2Inp NAND Gate |
|
62.00 | |||
|
|
SN74ALS00AN |
|
Quad 2Inp NAND Gate | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||
|
|
SN74ALS00AN |
|
Quad 2Inp NAND Gate | TEXAS |
|
|
||
|
|
SN74ALS00AN |
|
Quad 2Inp NAND Gate | 4-7 НЕДЕЛЬ | 547 |
|
||
| SN74ALS14 |
|
|
||||||
| SN74ALS14 | INTEGRAL |
|
|
|||||
| SN74HC109DR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| SN74HC109DR | TEXAS INSTRUMENTS | 1 231 |
|
|||||
| SN74HC109DR | TEXAS |
|
|