|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.3V @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 800V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5µA @ 800V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 500ns |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 4V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AC, SMA |
| Корпус | SMA |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BAS316 |
|
Диод | FAIR |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | NXP |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | PHILIPS |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | 21 708 |
1.48 >100 шт. 0.74 |
|||
|
|
BAS316 |
|
Диод | NXP | 43 |
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | PHILIPS |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | ФИЛИППИНЫ |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | PHI |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | PANJIT |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | NEX-NXP |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | LGE |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | HOTTECH | 51 578 |
0.96 >500 шт. 0.32 |
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | YJ | 2 062 380 |
0.99 >500 шт. 0.33 |
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | JSCJ | 139 537 |
0.99 >500 шт. 0.33 |
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | SUNTAN | 554 |
1.68 >100 шт. 0.84 |
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | YANGZHOU YANGJIE |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | KEEN SIDE | 18 264 |
1.05 >500 шт. 0.35 |
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | MERRYELC |
|
|
||
|
|
BAS316 |
|
Диод | YANGJIE | 4 |
0.90 >500 шт. 0.30 |
||
| BFR106E6327 | INFINEON |
|
|
|||||
| BFR106E6327 |
|
|
||||||
|
|
|
SB360 |
|
SMK |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
GENERAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
LESHAN RADIO COMPANY |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
FAIR |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
5 | 37.80 | |||
|
|
|
SB360 |
|
FAIRCHILD |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
FAIRCHILD |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
GENERAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
LESHAN RADIO COMPANY, LTD |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
OTHER |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
Fairchild Semiconductor |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
DIOTEC |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
КИТАЙ |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
ONS |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
GOOD-ARK | 812 | 18.74 | ||
|
|
|
SB360 |
|
SUNTAN |
|
|
||
|
|
|
SB360 |
|
1 |
|
|
||
| TCET1103G | VISHAY |
|
|
|||||
| TCET1103G | VISHAY |
|
|
|||||
| TCET1103G |
|
|
||||||
| TCET1103G | 1 |
|
|
|||||
|
|
TEA1533AT | NXP |
|
|
||||
|
|
TEA1533AT | 1 | 120.96 | |||||
|
|
TEA1533AT | США |
|
|
||||
|
|
TEA1533AT | СОЕДИНЕННЫЕ ШТА |
|
|
||||
|
|
TEA1533AT | 1 |
|
|
||||
|
|
TEA1533AT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 62 |
|