|
TRANSISTOR PNP 500MA 45V SOT23 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 50mA, 500mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 100mA, 1V |
| Power - Max | 250mW |
| Frequency - Transition | 80MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | TO-236AB |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BD9G101G-TR | ROHM | 2 697 | 36.53 | |||||
| BD9G101G-TR |
|
|
||||||
| BD9G101G-TR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 203 |
|
|||||
|
|
SN74LVC1G175DBVR | TEXAS INSTRUMENTS | 201 | 12.40 | ||||
|
|
SN74LVC1G175DBVR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
SN74LVC1G175DBVR | TEXAS |
|
|
||||
|
|
SN74LVC1G175DBVR | 4 366 | 7.14 | |||||
|
|
SN74LVC1G175DBVR | TEXAS INSTRUMEN |
|
|
||||
|
|
SN74LVC1G175DBVR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 156 |
|
||||
| SN74LVC1G17DCKR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| SN74LVC1G17DCKR | TEXAS INSTRUMENTS | 4 964 |
|
|||||
| SN74LVC1G17DCKR | 7 |
|
||||||
| SN74LVC1G17DCKR | TEXAS |
|
|
|||||
| SN74LVC1G17DCKR | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| SN74LVC1G17DCKR | YOUTAI | 9 361 | 3.03 | |||||
| SN74LVC1G17DCKR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 115 |
|
|||||
|
|
|
TSAL6400 |
|
Vishay/Semiconductors |
|
|
||
|
|
|
TSAL6400 |
|
|
|
|||
|
|
|
TSAL6400 |
|
VISHAY | 64 | 21.21 | ||
|
|
|
TSAL6400 |
|
VISHAY SEMICOND |
|
|
||
|
|
TSAL7300 | VISHAY |
|
|
||||
|
|
TSAL7300 |
|
|