| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25V @ 150mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75V |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA (DC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1µA @ 75V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Product Change Notification | Wire Change 08/May/2007 Possible Adhesion Issue 11/July/2008 |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
|
CRCW12062K00FKTA |
|
|
VISHAY
|
|
|
|
|
|
|
CRCW12062K00FKTA |
|
|
VISHAY
|
|
|
|
|
|
|
CRCW12062K00FKTA |
|
|
Vishay/Dale
|
|
|
|
|
|
IRFB4321PBF |
|
Транзистор N-канальный MOSFET 150V 83A
|
INTERNATIONAL RECTIFIER
|
|
|
|
|
|
IRFB4321PBF |
|
Транзистор N-канальный MOSFET 150V 83A
|
INTERNATIONAL RECTIFIER
|
32
|
|
|
|
|
IRFB4321PBF |
|
Транзистор N-канальный MOSFET 150V 83A
|
INFINEON
|
8
|
180.07
|
|
|
|
IRFB4321PBF |
|
Транзистор N-канальный MOSFET 150V 83A
|
|
|
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
INTERNATIONAL RECTIFIER
|
|
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
VISHAY
|
|
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
|
11
|
351.50
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
Vishay/Siliconix
|
|
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
КИТАЙ
|
|
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
INTERSIL
|
|
|
|
|
|
IRFP460A |
|
Транзистор полевой N-MOS 500В 20A, 280Вт
|
1
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
FAI/QTC
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ON SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
|
11 358
|
5.12
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ONS
|
677
|
22.73
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ON SEMICONDUCTOR
|
9 884
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ONSEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ON SEMICONDUCTO
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ONS-FAIR
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
HOTTECH
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
ONSEMI
|
18 577
|
4.79
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
JSMICRO
|
19 840
|
1.64
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
23222
|
|
|
|
|
|
MBR0520LT1G |
|
Диод Шоттки smd (U=20V, I=0.5A, Vf=0.385V@I=0.5A&T=25C, Vf=0.33V@I=0.5A&T=100C, -65 to ...
|
20222
|
|
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
SEM
|
|
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
SMTC
|
|
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
ANBON
|
383
|
5.46
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
|
9 600
|
3.84
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
FUXIN
|
5 656
|
2.13
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
MDD
|
5 072
|
2.66
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
DOWO
|
9 573
|
2.21
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
TECH PUB
|
146 485
|
2.19
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
HOTTECH
|
19 047
|
2.64
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
YJ
|
15 130
|
7.15
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
MSKSEMI
|
3 447
|
3.53
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
SUNTAN
|
1 020
|
3.83
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
XSEMI
|
11 175
|
2.82
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
YANGZHOU YANGJIE
|
|
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
KEEN SIDE
|
2 800
|
2.19
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
4309
|
|
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
7478
|
|
|
|
|
|
|
SM712 |
|
|
TRR
|
7 200
|
2.41
|
|