|
MOSFET N-CH D-S 30V 8-SOIC |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | TrenchFET® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Standard |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 21 mOhm @ 8.4A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 12A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.8V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 12nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 405pF @ 15V |
| Power - Max | 5W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SOICN |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 532611271 | MOLEX |
|
|
|||||
| 532611271 |
|
|
||||||
| L293DD013TR | ST MICROELECTRONICS | 168 | 175.64 | |||||
| L293DD013TR | ST MICROELECTRONICS SEMI |
|
|
|||||
| L293DD013TR | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| L293DD013TR | 831 | 207.96 | ||||||
| L293DD013TR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 31 |
|
|||||
| RC0402FR-07100RL |
|
28.52 | ||||||
| RC0402FR-07100RL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0402FR-07100RL | Yageo | 3 792 302 |
0.90 >1000 шт. 0.18 |
|||||
| RC0402FR-07120RL | YAGEO | 330 760 |
0.70 >1000 шт. 0.14 |
|||||
| RC0402FR-07120RL | YAGEO | 6 153 |
|
|||||
| RC0402FR-07120RL |
|
|
||||||
|
|
TMP100NA/250 |
|
Датчик температуры IC TEMP SENSOR DIGITAL SOT-23-6 * Texas Instruments -55°C ~ 125°C ... | TEXAS INSTRUMENTS | 8 | 95.40 | ||
|
|
TMP100NA/250 |
|
Датчик температуры IC TEMP SENSOR DIGITAL SOT-23-6 * Texas Instruments -55°C ~ 125°C ... |
|
268.60 | |||
|
|
TMP100NA/250 |
|
Датчик температуры IC TEMP SENSOR DIGITAL SOT-23-6 * Texas Instruments -55°C ~ 125°C ... | TEXAS INSTRUMENTS | 789 |
|
||
|
|
TMP100NA/250 |
|
Датчик температуры IC TEMP SENSOR DIGITAL SOT-23-6 * Texas Instruments -55°C ~ 125°C ... | TEXAS |
|
|