|
|
Версия для печати
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| FET Feature | Standard |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 8.4 mOhm @ 47A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 79A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 4V @ 100µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 69nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 2290pF @ 50V |
| Power - Max | 110W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | D-Pak |
|
IRFR1018EPBF (MOSFET) HEXFET Power MOSFETs Discrete N-Channel
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
74HCT147D,652 |
|
NXP Semiconductors |
|
|
||
|
|
|
74HCT147D,652 |
|
NXP |
|
|
||
|
|
|
74HCT147D,652 |
|
NEX |
|
|
||
| FSRH041D85RNB00B, 3.6Х1.0Х4.85 ФЕРРИТОВЫЙ СЕРДЕЧНИК (ТРУБКА) | MURATA |
|
|
|||||
| KX-9A 8.0 MHZ |
|
232.00 | ||||||
| KX-9A 8.0 MHZ | GEYER ELECTRONIC |
|
|
|||||
| KX-9A 8.0 MHZ | GEYER |
|
|
|||||
| MP1584EN | MPS |
|
|
|||||
| MP1584EN |
|
|
||||||
| MP1584EN | MNPW |
|
|
|||||
| MP1584EN | 1 |
|
|
|||||
| MP1584EN | 4-7 НЕДЕЛЬ | 232 |
|
|||||
| MP1584EN | MPS (MONOLYTHIC POWER SYSTEMS) | 1 | 67.53 | |||||
| USBA-M-SM |
|
|
||||||
| USBA-M-SM | CONNFLY |
|
|
|||||
| USBA-M-SM | KLS |
|
|