|
TRANS NPN GP 45V 800MA TO-92 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 800mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 50mA, 500mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 250 @ 100mA, 1V |
| Power - Max | 625mW |
| Frequency - Transition | 210MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Корпус | TO-92-3 |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 179020.1 | SIBA |
|
|
|||||
| 179020.1 |
|
|
||||||
| 179020.1 |
|
|
||||||
| 179020.1 | SIB |
|
|
|||||
| 179020.1,6 | SIBA |
|
|
|||||
| 179020.1,6 | 16 | 47.82 | ||||||
| GRM188R71E104KA01D | MURATA | 132 | 2.07 | |||||
| GRM188R71E104KA01D | MURATA | 15 360 |
|
|||||
| GRM188R71E104KA01D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| GRM188R71E104KA01D | 184 |
|
||||||
| GRM188R71E104KA01D | MUR | 459 856 |
0.96 >500 шт. 0.32 |
|||||
| GRM31M7U1H104JA01L |
|
Керамический конденсатор 0.1 мкФ 50 В | MUR | 1 481 | 10.36 | |||
| GRM31M7U1H104JA01L |
|
Керамический конденсатор 0.1 мкФ 50 В | Murata Electronics North America |
|
|
|||
| GRM31M7U1H104JA01L |
|
Керамический конденсатор 0.1 мкФ 50 В | MURATA |
|
|
|||
| GRM31M7U1H104JA01L |
|
Керамический конденсатор 0.1 мкФ 50 В |
|
|
||||
| KX-39 11.05920 MHZ | GEYER ELECTRONIC |
|
|
|||||
| KX-39 11.05920 MHZ | GEYER |
|
|
|||||
| KX-39 11.05920 MHZ |
|
55.20 |