|
DPM LED 20VDC 3.5DIGIT RED |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | DMS-20PC |
| Тип | Voltmeter |
| Measuring Range | ±20V |
| Display Style | Red Characters, Black Background |
| Тип дисплея | LED |
| Display Face Size | 1.30" L x 0.80" W (33.0 x 20.3mm) |
| Display Digits | 3.5 |
| Display Digits - Height | 0.370" (9.40mm) |
| Backlight | Without |
| Тип монтажа | Panel Mount |
| Termination | PC Pins |
| Напряжение питания | 4.75 ~ 5.25V |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-706-R 12V | 647 | 37.60 | ||||||
| L-706-R 12V | 647 | 37.60 | ||||||
| L-706-R 12V | КИТАЙ |
|
|
|||||
| N-812Y-220V | CPU |
|
|
|||||
| К73-17-400В-0.047МКФM |
|
|
||||||
| К73-17-400В-0.1 МКФ 20% |
|
|
||||||
| СП5-22В-2.2К5% |
|
|