|
TRANS PNP 1A 40V HI PWR TO220AB |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 125mA, 1A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 300µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 15 @ 1A, 4V |
| Power - Max | 2W |
| Frequency - Transition | 3MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-220-3 |
| Корпус | TO-220AB |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2РМД33КПН7Г9В1 | 8 | 4 620.00 | |||||
|
|
2РМД33КПН7Г9В1 | 1 |
|
|
||||
| СП-20А |
|
152.00 | ||||||
| СП-20А | ОАО КЗЭ КАШИН |
|
|
|||||
| ТКД133ОДЛ | 4 | 20 140.00 | ||||||
| ТКД133ОДЛ | 6 |
|
|
|||||
|
|
ТКД501ОДЛ |
|
4 080.00 | |||||
|
|
ТКД501ОДЛ | КОМ |
|
|
||||
| ТКЕ24П1ГБ |
|
|
||||||
| ТКЕ24П1ГБ |
|
|