|
|
Версия для печати
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 33nC @ 10V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 7.3A, 5.3A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 29 mOhm @ 5.8A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | N and P-Channel |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 650pF @ 25V |
| Power - Max | 2.5W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SO |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
CRCW25121R00FKEG |
|
Vishay/Dale |
|
|
||
|
|
|
CRCW25121R00FKEG |
|
VISHAY | 1 | 29.48 | ||
|
|
|
CRCW25121R00FKEG |
|
|
19.20 | |||
|
|
|
CRCW25121R00FKEG |
|
VISHAY |
|
|
||
|
|
|
CRCW25121R00FKEG |
|
VIS |
|
|
||
| IR4427STRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IR4427STRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IR4427STRPBF | INFINEON | 2 880 | 61.01 | |||||
| IR4427STRPBF | 2 101 | 79.03 | ||||||
| IRF7324TRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRF7324TRPBF | INFINEON | 1 082 | 96.09 | |||||
| IRF7324TRPBF |
|
|
||||||
| IRF7343TRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRF7343TRPBF | INFINEON | 2 560 | 43.39 | |||||
| IRF7343TRPBF | 8 731 | 38.32 | ||||||
| IRF7343TRPBF | INFINEON |
|
|
|||||
| IRF7343TRPBF | VBSEMI | 2 | 53.73 | |||||
| RC1206JR-07200KL | YAGEO | 103 899 |
0.81 >500 шт. 0.27 |
|||||
| RC1206JR-07200KL |
|
|