|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 600mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 50mA, 500mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 10V |
| Power - Max | 625mW |
| Frequency - Transition | 300MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Корпус | TO-92-3 |
| Product Change Notification | Fe Wire Change 12/Oct/2007 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BH343 AA 2X12X1 (BH634) |
|
|
||||||
| S16KN1-B 100K L20KC | 500 | 21.22 | ||||||
| S16KN1-B 100K L20KC | 500 | 21.22 | ||||||
| S16KN1-B 100K L20KC | RUICHI |
|
|
|||||
| S16KN1-B 100K L20KC | КИТАЙ |
|
|
|||||
| ДИНАМИК 0.25ВТ 50 ОМ D50ММ | KEPO |
|
|
|||||
| ДИНАМИК 0.25ВТ 50 ОМ D50ММ |
|
75.52 | ||||||
| К10-17Б-Y5V-0.68МКФ 50 (20%) |
|
|
||||||
|
|
КИПД02В-1Л |
|
зеленый |
|
13.20 | |||
|
|
КИПД02В-1Л |
|
зеленый | RUS |
|
|
||
|
|
КИПД02В-1Л |
|
зеленый | СТАРТ | 340 | 2.12 | ||
|
|
КИПД02В-1Л |
|
зеленый | 240 |
|
|