|
|
Версия для печати
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 1000V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000V (1kV) |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.7V @ 1A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 75ns |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Корпус | DO-41 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LM7809CT | FAIR |
|
|
||||
|
|
LM7809CT |
|
|
|||||
|
|
LM7809CT | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
LM7809CT | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
LM7809CT | Fairchild Semiconductor |
|
|
||||
|
|
LM7809CT | ONS-FAIR |
|
|
||||
|
|
LM7809CT | ONS |
|
|
||||
|
|
LM7809CT | ISC |
|
|
||||
|
|
LM7809CT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 336 |
|
||||
|
|
MC7809CTG |
|
Линейный СН (Vout=9.0V, tol=4%, I=1.0A, Vinmax=35V, Udrop=2.0V@1.0A, 0 to +125C) | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
||
|
|
MC7809CTG |
|
Линейный СН (Vout=9.0V, tol=4%, I=1.0A, Vinmax=35V, Udrop=2.0V@1.0A, 0 to +125C) | ONS | 1 | 19.31 | ||
|
|
MC7809CTG |
|
Линейный СН (Vout=9.0V, tol=4%, I=1.0A, Vinmax=35V, Udrop=2.0V@1.0A, 0 to +125C) | 800 | 24.48 | |||
|
|
MC7809CTG |
|
Линейный СН (Vout=9.0V, tol=4%, I=1.0A, Vinmax=35V, Udrop=2.0V@1.0A, 0 to +125C) | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
||
|
|
MC7809CTG |
|
Линейный СН (Vout=9.0V, tol=4%, I=1.0A, Vinmax=35V, Udrop=2.0V@1.0A, 0 to +125C) | ON SEMICONDUCTO |
|
|
||
|
|
MC7809CTG |
|
Линейный СН (Vout=9.0V, tol=4%, I=1.0A, Vinmax=35V, Udrop=2.0V@1.0A, 0 to +125C) | 4-7 НЕДЕЛЬ | 321 |
|
||
| МБГП 250 В 1 МКФ 10% |
|
|
||||||
| ОМБГ-1 160 В 2 МКФ 5% | 357 | 42.00 | ||||||
| ОМБГ-1 160 В 20 МКФ 10% | 19 | 218.40 |