|
TRANS NPN 230V 15A 2-21F1A |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 15A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 230V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 3V @ 800mA, 8A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 1A, 5V |
| Power - Max | 150W |
| Frequency - Transition | 30MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | 2-21F1A (TO-247 L) |
| Корпус | TO-3P(L) |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
3296W-1-472LF |
|
Подстроечный резистор 4,7K | BOURNS | 152 | 265.73 | |
|
|
|
3296W-1-472LF |
|
Подстроечный резистор 4,7K | Bourns Inc |
|
|
|
|
|
|
3296W-1-472LF |
|
Подстроечный резистор 4,7K |
|
|
||
| 3362P-1-203LF |
|
|
||||||
| 3362P-1-203LF | BOURNS | 1 880 | 30.85 | |||||
| 3362P-1-203LF | BOURNS | 54 |
|
|||||
| 3362P-1-203LF | Bourns Inc |
|
|
|||||
| 47МКФ 400В 12,5X30 («RUBYCON» 400KXW47MEFC12.5X30) | 240 |
|
||||||
| T93YA202KT20 | VISHAY |
|
|
|||||
| T93YA202KT20 |
|
|
||||||
| T93YA202KT20 | Vishay/Sfernice |
|
|
|||||
| T93YA202KT20 | ЧЕХИЯ |
|
|
|||||
| T93YA202KT20 | ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛ |
|
|
|||||
| К78-2-0.15МКФ 400 (5%) |
|
|