|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 150V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 50mA, 500mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 1mA, 10V |
| Power - Max | 1W |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-243AA |
| Корпус | SOT-89-3 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FCX493TA | ZTX |
|
|
|||||
| FCX493TA |
|
|
||||||
| FCX493TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FCX493TA | Diodes/Zetex |
|
|
|||||
| FCX493TA | DIODES |
|
|
|||||
| LD2981ABU50TR |
|
Линейный СН (IC REGULATOR LDO 5.0V SOT-89 | ST MICROELECTRONICS | 24 | 30.93 | |||
| LD2981ABU50TR |
|
Линейный СН (IC REGULATOR LDO 5.0V SOT-89 | ST MICROELECTRONICS SEMI |
|
|
|||
| LD2981ABU50TR |
|
Линейный СН (IC REGULATOR LDO 5.0V SOT-89 | STMicroelectronics |
|
|
|||
| LD2981ABU50TR |
|
Линейный СН (IC REGULATOR LDO 5.0V SOT-89 | 808 | 39.78 | ||||
|
|
LM50BIM3 | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM50BIM3 |
|
128.12 | |||||
|
|
LM50BIM3 | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM50BIM3 | NSC |
|
|
||||
|
|
LM50BIM3 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
LM50BIM3 | TEXAS |
|
|
||||
|
|
LM50BIM3 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 782 |
|
||||
|
|
КТ853А | КРЕМНИЙ | 80 | 85.89 | ||||
|
|
КТ853А | 652 | 22.08 | |||||
|
|
КТ853А | БРЯНСК | 1 369 | 25.44 | ||||
|
|
КТ853А | УЛЬЯНОВСК |
|
|
||||
|
|
КТ853А | RUS |
|
|
||||
|
|
КТ853А | КРЕМН |
|
|
||||
|
|
КТ853А | 1717 |
|
|
||||
|
|
МПК1-4В |
|
4 253 | 24.99 | ||||
|
|
МПК1-4В |
|
КОМ |
|
|
|||
|
|
МПК1-4В |
|
КОМ4 |
|
|
|||
|
|
МПК1-4В |
|
КОМ 4 |
|
|
|||
|
|
МПК1-4В |
|
СЗР | 1 600 | 21.08 | |||
|
|
МПК1-4В |
|
256 |
|
|
|||
|
|
МПК1-4В |
|
471 |
|
|
|||
|
|
МПК1-4В |
|
50 |
|
|