|
JFET N-CHAN DUAL 25V SOT363 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 24mA @ 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 25V |
| FET Type | 2 N-Channel (Dual) |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 25V |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 2V @ 1µA |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 5pF @ 10V |
| Resistance - RDS(On) | 50 Ohm |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Корпус | SOT-363 |
| Power - Max | 190mW |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BSR58 | FAIR |
|
|
|||||
| BSR58 |
|
19.60 | ||||||
| BSR58 | PHILIPS |
|
|
|||||
| BSR58 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| BSR58 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| BSR58 | PHILIPS | 60 |
|
|||||
| BSR58 | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| BSR58 | FSC |
|
|
|||||
| BSR58 | ONS |
|
|
|||||
| MMBFJ175 | FAIR |
|
|
|||||
| MMBFJ175 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ175 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ175 | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| MMBFJ175 | ONS |
|
|
|||||
| MMBFJ175 |
|
|
||||||
| MMBFJ176 | FAIR |
|
|
|||||
| MMBFJ176 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ176 | FAIRCHILD | 9 |
|
|||||
| MMBFJ176 | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| MMBFJ176 |
|
|
||||||
| MMBFJ176 | ONS |
|
|
|||||
| MMBFJ176 | FSC |
|
|
|||||
| MMBFJ176 | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | FAIR |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ177 |
|
|
||||||
| MMBFJ177 | FSC |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | ONS |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| MMBFJ177 | HOTTECH | 6 931 | 19.00 | |||||
| MMBFJ201 |
|
100.00 | ||||||
| MMBFJ201 | FAIR |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | FSC |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | ONS |
|
|
|||||
| MMBFJ201 | ONS-FAIR | 41 | 13.25 | |||||
| MMBFJ201 | ONSEMI |
|
|