|
IC QUADRATURE MOD QUAD-BND 24QFN |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Функция | Modulator |
| LO Frequency | 800MHz ~ 2GHz |
| RF Frequency | 800MHz ~ 2GHz |
| P1dB | 7dBm |
| Noise Floor | -150dBm/Hz |
| Ток выходной | 110mA |
| Напряжение питания | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Test Frequency | 2.11GHz |
| Корпус (размер) | 24-QFN |
|