|
|
Версия для печати
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 2.4A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 20V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 200 mOhm @ 1.6A, 4.5V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 700mV @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 8.8nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 210pF @ 15V |
| Power - Max | 1.7W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | Micro6™(TSOP-6) |
| Корпус | Micro6™(TSOP-6) |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAX491ECSD | MAXIM |
|
|
|||||
| MAX491ECSD |
|
|
||||||
| MAX491ECSD | MAX |
|
|
|||||
| MAX491ECSD | MAXIM |
|
|
|||||
| MAX491ECSD | 4-7 НЕДЕЛЬ | 106 |
|
|||||
| MCP121T-300E/TT | MICRO CHIP |
|
|
|||||
| MCP121T-300E/TT |
|
63.20 | ||||||
| MCP121T-300E/TT | MICRO CHIP |
|
|
|||||
| MCP121T-300E/TT | Microchip Technology |
|
|
|||||
| MCP121T-300E/TT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 615 |
|
|||||
| RC0805JR-071KL | 1 749 | 2.13 | ||||||
| RC0805JR-071KL | YAGEO | 2 436 539 |
0.70 >1000 шт. 0.14 |
|||||
| RC0805JR-071KL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0805JR-071KL | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC0805JR-07200RL | YAGEO | 277 320 |
1.00 >1000 шт. 0.20 |
|||||
| RC0805JR-07200RL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0805JR-07200RL |
|
|
||||||
| TPS54060DGQ |
|
Стаб напр. ШИМ (Vin=3,5.60V, Vout=0.8.58V, Io=500mA, F=0.1///2.5MHz, t=-40.+150C) | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||
| TPS54060DGQ |
|
Стаб напр. ШИМ (Vin=3,5.60V, Vout=0.8.58V, Io=500mA, F=0.1///2.5MHz, t=-40.+150C) |
|
|
||||
| TPS54060DGQ |
|
Стаб напр. ШИМ (Vin=3,5.60V, Vout=0.8.58V, Io=500mA, F=0.1///2.5MHz, t=-40.+150C) | TEXAS |
|
|
|||
| TPS54060DGQ |
|
Стаб напр. ШИМ (Vin=3,5.60V, Vout=0.8.58V, Io=500mA, F=0.1///2.5MHz, t=-40.+150C) | 4-7 НЕДЕЛЬ | 380 |
|