|
RES 100M OHM 1% 1206 TF |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Change Notification | HVC Series Change Notice 23/Jun/2010 Global Part Number Change 9/Aug/ |
| Серия | HVC |
| Сопротивление (Ом) | 100M |
| Мощность (Ватт) | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Thick Film |
| Возможности | High Voltage |
| Температурный коэфициент | ±50ppm/°C |
| Допустимые отклонения емкости | ±1% |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Высота | 0.030" (0.76mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Корпус (размер) | 1206 (3216 Metric) |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0805 1МКФ X7R 50В |
|
|
||||||
| 1812-B82432T 1UH 10% | 24 | 54.80 | ||||||
| 1812-LQH43M1000UH 5% | EPCOS |
|
|
|||||
| 1812-LQH43M1000UH 5% |
|
38.40 | ||||||
| DS1818R-20-U+ | MAXIM |
|
|
|||||
| DS1818R-20-U+ | MAX |
|
|
|||||
|
|
|
FP3-8R2-R |
|
Coiltronics/Div of Cooper/Bussmann |
|
|
||
|
|
|
FP3-8R2-R |
|
|
|