|
RES 1 OHM 3W 1% WW 6227 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Change Notification | Global Part Number Change 9/Aug/2010 |
| Серия | SM |
| Сопротивление (Ом) | 1 |
| Мощность (Ватт) | 3W |
| Composition | Wirewound |
| Температурный коэфициент | ±100ppm/°C |
| Допустимые отклонения емкости | ±1% |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.626" L x 0.276" W (15.90mm x 7.00mm) |
| Высота | 0.268" (6.80mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Корпус (размер) | 6328 (15970 Metric), J-Lead |
|