|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Channels per IC | 8 - Octal |
| Тип усилителя | Variable Gain |
| Тип выхода | Differential |
| Output Type | Differential |
| Полоса пропускания -3Дб | 55MHz |
| Ток выходной / канал | 20mA |
| Рабочая температура | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Main IC) | 145mA |
| Напряжение-выходное, Single/Dual (±) | 3.15 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V |
| Board Type | Fully Populated |
| Supplied Contents | Board, Cable, Software |
| Utilized IC / Part | VCA8500 |
|