|
DIODE IR 940NM CLEAR 1206 SMD |
Версия для печати
| Current - DC Forward (If) | 100mA |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 0.8mW/sr @ 20mA |
| Wavelength | 940nm |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 1.3V |
| Viewing Angle | 160° |
| Orientation | Top View |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 1206 (3216 Metric) |