|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | LQW18A_00 |
| Inductance | 7.5nH |
| Current | 750mA |
| Допустимые отклонения емкости | ±0.5nH |
| DC Resistance (DCR) | 82 mOhm Max |
| Q @ Freq | 35 @ 250MHz |
| Self Resonant Freq | 6GHz |
| Корпус (размер) | 0603 (1608 Metric) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Рабочая температура | -55°C ~ 125°C |
| Frequency - Test | 100MHz |
| Сфера применения | High Frequency |
| Tolerance | ±0.5nH |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
74ACQ574SC | FAIR |
|
|
||||
|
|
74ACQ574SC | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
74ACQ574SC | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
74ACQ574SC | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
74ACQ574SC | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
74ACQ574SC | Fairchild Semiconductor |
|
|
||||
| ADF4360-9BCPZ |
|
Clock Generator PLL with Integrated VCO | ANALOG DEVICES |
|
|
|||
| ADF4360-9BCPZ |
|
Clock Generator PLL with Integrated VCO |
|
4 800.00 | ||||
| ADF4360-9BCPZ |
|
Clock Generator PLL with Integrated VCO | ANALOG DEVICES |
|
|
|||
| ADF4360-9BCPZ |
|
Clock Generator PLL with Integrated VCO | Analog Devices Inc |
|
|
|||
| ADF4360-9BCPZ |
|
Clock Generator PLL with Integrated VCO | ANALOG |
|
|
|||
| ADF4360-9BCPZ |
|
Clock Generator PLL with Integrated VCO | 4-7 НЕДЕЛЬ | 146 |
|
|||
| LQW18AN12NJ00D | MURATA | 440 | 9.30 | |||||
| LQW18AN12NJ00D | MURATA |
|
|
|||||
| LQW18AN12NJ00D |
|
|
||||||
| LQW18AN12NJ00D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| LQW18AN12NJ00D | MUR | 12 311 | 2.12 | |||||
| LQW18AN3N6D00D | MURATA |
|
|
|||||
| LQW18AN3N6D00D |
|
|
||||||
| LQW18AN3N6D00D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| LQW18AN3N9D00D | MURATA |
|
|
|||||
| LQW18AN3N9D00D | MURATA |
|
|
|||||
| LQW18AN3N9D00D |
|
|
||||||
| LQW18AN3N9D00D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| LQW18AN3N9D00D | MUR | 3 200 | 1.96 |