| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Серия | Snubberless™ |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Конфигурация | Single |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 35mA |
| Voltage - Off State | 600V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 35mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 160A, 168A |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 16A |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V |
| Корпус | D2PAK |
| Корпус (размер) | TO-263-3, D²Pak (2 leads + Tab), TO-263AB |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
|
G3VM61G1 |
|
|
OMRON
|
|
|
|
|
|
|
G3VM61G1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
Avago Technologies US Inc
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
AVAGO TECHNOLOGIES
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
AV9
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
BRO/AVAG
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
BROADCOM/AVAGO
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
BROADCOM
|
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
|
1
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
|
1
|
|
|
|
|
HCPL-817-300E |
|
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
780
|
|
|
|
|
MAS838 |
|
Мультиметр цифровой
|
|
|
1 560.00
|
|
|
|
MAS838 |
|
Мультиметр цифровой
|
MASTECH
|
|
|
|
|
|
MAS838 |
|
Мультиметр цифровой
|
MASTER PROFESSIONAL
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
FAIR
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
FSC
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
|
23
|
42.40
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
FAI/QTC
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
Fairchild Optoelectronics Group
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
США
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
СОЕДИНЕННЫЕ ШТА
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
FAIRCHILD SEMICONDUCTORS
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
FAIRCHILD
|
814
|
42.40
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
ONS
|
1 280
|
34.74
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
ONS-FAIR
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
ON SEMICONDUCTOR
|
6
|
42.40
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
ONSEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
YOUTAI
|
740
|
21.50
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
UMW
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
ONSEMI
|
16
|
25.65
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
41
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
8
|
|
|
|
|
|
MOC3052M |
|
Оптосимистор 7.5kV, 600V, 60mA, Iоткр=10mA
|
20
|
|
|
|
|
|
|
PIC12F510-I/SN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PIC12F510-I/SN |
|
|
Microchip Technology
|
|
|
|
|
|
|
PIC12F510-I/SN |
|
|
MICRO CHIP
|
|
|
|
|
|
|
PIC12F510-I/SN |
|
|
MICRO CHIP
|
799
|
|
|
|
|
|
PIC12F510-I/SN |
|
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
226
|
|
|