|
MOSFET N-CH 100V 170MA SOT-23 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | SIPMOS® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 6 Ohm @ 170mA, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 100V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 170mA |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 1.8V @ 50µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 2.67nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 69pF @ 25V |
| Power - Max | 360mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | PG-SOT23-3 |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-PORT USB2.0 HUB (ON-OFF) |
|
|
||||||
|
|
|
AD7450ARZ-REEL |
|
Analog Devices Inc |
|
|
||
|
|
|
BSS123,215 |
|
NXP Semiconductors |
|
|
||
|
|
|
BSS123,215 |
|
NXP |
|
|
||
|
|
|
BSS123,215 |
|
NEX |
|
|
||
|
|
|
BSS123,215 |
|
|
|
|||
|
|
|
BSS123,215 |
|
NEXPERIA |
|
|
||
| ПРОВОД МП 16-11 0.03 (ФТОРОПЛАСТ) |
|
|
||||||
| ШЛЕЙФ 10 ЖИЛ /1.27MM/ |
|
|
||||||
| ШЛЕЙФ 10 ЖИЛ /1.27MM/ | КОМ |
|
|
|||||
| ШЛЕЙФ 10 ЖИЛ /1.27MM/ | CNEIEC |
|
|
|||||
| ШЛЕЙФ 10 ЖИЛ /1.27MM/ | ZHONGBO |
|
|
|||||
| ШЛЕЙФ 10 ЖИЛ /1.27MM/ | CONNFLY |
|
|