|
RECTIFIER GPP SMD 100V 1A SMB |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5µA @ 100V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 3µs |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 4V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AA, SMB |
| Корпус | SMB |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 80C31N (IN80C31N) | МИНСК |
|
|
|||||
| 80C31N (IN80C31N) |
|
|
||||||
| S07M-GS08 | VISHAY | 4 800 | 4.19 | |||||
| S07M-GS08 | VISHAY |
|
|
|||||
| S07M-GS08 | 22 200 | 4.12 | ||||||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | ST MICROELECTRONICS | 32 | 14.49 | |||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | 12 400 | 9.29 | ||||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | ST MICROELECTRONICS SEMI | 662 |
|
|||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | STMicroelectronics |
|
|
|||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | ST MICROELECTRO |
|
|
|||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | STMICROELECTR |
|
|
|||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | TOKMAS | 25 132 | 3.25 | |||
| STPS340U |
|
Диод Шоттки 40V 3A SMB | KEEN SIDE | 2 512 | 3.33 | |||
| TLP3526 |
|
|
||||||
| TLP3526 | TOSHIBA |
|
|
|||||
| ZMM12 | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| ZMM12 |
|
7.00 | ||||||
| ZMM12 | DIOTEC | 3 917 | 1.34 | |||||
| ZMM12 | DIOTEC ELECTRONICS CORP |
|
|
|||||
| ZMM12 | DIOTEC SEMICONDUCTOR AG | 71 428 |
|
|||||
| ZMM12 | HOTTECH | 3 840 | 1.03 |