|
VARISTOR 11VRMS 5MM RADIAL |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Change Notification | Cu wire for disk varistor change 27/Mar/2009 |
| Серия | StandarD |
| Varistor Voltage | 18V |
| Current-Surge | 100A |
| Число каналов | 1 |
| Maximum AC Volts | 11VAC |
| Maximum DC Volts | 14VDC |
| Energy | 0.30J |
| Корпус (размер) | Disc 5mm |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЗАЖИМ 15EDGK-3,5-03P-1-4 | DEGSON ELECTRONICS |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGK-3,5-03P-1-4 | KF |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGK-3,5-04P-1-4 | DEGSON ELECTRONICS |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGK-3,5-06P-1-4 | DEGSON ELECTRONICS |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGK-3,5-06P-1-4 | KF |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGRC-3,5-04P-1-4 | DEGSON ELECTRONICS |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGRC-3,5-04P-1-4 | KF |
|
|
|||||
| ЗАЖИМ 15EDGRC-3,5-06P-1-4 | DEGSON ELECTRONICS |
|
|