|
TVS BI-DIR 8.2V 600W DO-15 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 7.02V |
| Voltage - Breakdown | 7.79V |
| Мощность (Ватт) | 600W |
| Polarization | Bidirectional |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Корпус | DO-15 |
|