|
FUSE PTC 1.75A 15V RESET AXIAL |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | PFST |
| Voltage - Max | 15V |
| Current - Max | 100A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.75A |
| Current - Trip (It) | 3.8A |
| R Min/Max | 0.050 ~ 0.090 Ohm |
| Time to Trip | 4s |
| Корпус (размер) | Strap |