|
PTC RESETTABLE RADIAL 16V 6.0A |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | PolyTron™ PTR016V |
| Voltage - Max | 16V |
| Current - Max | 100A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 6A |
| Current - Trip (It) | 10.2A |
| R Min/Max | 0.006 ~ 0.018 Ohm |
| Time to Trip | 3.3s |
| Корпус (размер) | Radial |
|