|
COAX CABLE RG178 B/U 50 OHM |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Cable Type | Coaxial |
| Cable Group | RG-178B |
| Wire Gauge | 30 AWG (0.06mm²) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 38 AWG |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.071" (1.80mm) |
| Shield Type | Braid |
| Impedance | 50 Ohm |
| Length | 100' (30.5m) |
| Цвет | Natural |
| Conductor Material | Steel, Silver Coated |
| Dielectric Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Dielectric Diameter | 0.034" (0.86mm) |
| Shield Material | Copper, Silver Coated |
| Shield Coverage | 96% |
| VoP, Velocity of Propagation | 70 |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
9174 BK005 |
|
Alpha Wire |
|
|
||
|
|
|
9174 BK005 |
|
|
|
|||
| CC0402KRX7R7BB683 |
|
Керамический конденсатор 0.068 мкФ 16 В | YAGEO | 139 149 |
0.75 >1000 шт. 0.15 |
|||
| RC0402FR-07100KL | YAGEO | 1 301 443 |
0.40 >1000 шт. 0.08 |
|||||
| RC0402FR-07100KL | YAGEO | 239 028 |
|
|||||
| RC0402FR-07100KL | 32 | 2.00 | ||||||
| RC0402FR-07240KL | YAGEO | 473 448 |
0.40 >1000 шт. 0.08 |
|||||
| RC0402FR-07240KL |
|
|
||||||
| RC1206JR-0756RL | YAGEO | 164 900 |
0.75 >1000 шт. 0.15 |
|||||
| RC1206JR-0756RL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC1206JR-0756RL |
|
|