|
CONN D-SUB PLUG R/A 9POS GOLD/FL |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | AMPLIMITE® HD-20 |
| Connector Style | D-Sub |
| Number of Positions | 9 |
| Number of Rows | 2 |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Contact Type | Signal |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Тип монтажа | Through Hole, Right Angle |
| Flange Feature | Mating Side; Female Screwlock (4-40) |
| Termination | Solder |
| Возможности | Board Lock, Grounding Indents |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Рабочая температура | -55°C ~ 105°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating | 2A |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Цвет | Black |
| Mating Products | 5746861-4-ND - CONN RECEPT 9 POS GOLD IDCAFL09B-ND - CONN D-SUB RECEPT |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2773021447 |
|
|
||||||
| EXB-28V220JX | PANASONIC |
|
|
|||||
| EXB-28V220JX |
|
16.00 | ||||||
| EXB-28V220JX | Panasonic - ECG |
|
|
|||||
| EXB-28V220JX | PAN | 1 801 | 1.89 | |||||
| EXB-28V220JX | 4-7 НЕДЕЛЬ | 56 |
|
|||||
| MAX3232EEUE+ | MAXIM |
|
|
|||||
| MAX3232EEUE+ | MAX |
|
|
|||||
| MAX3232EEUE+ | Maxim Integrated Products |
|
|
|||||
| PR02000201201JR500 | VISHAY |
|
|
|||||
| PR02000201201JR500 | Vishay/BC Components |
|
|
|||||
| RC0603FR-073K6L | YAGEO | 1 695 588 |
0.40 >1000 шт. 0.08 |
|||||
| RC0603FR-073K6L | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0603FR-073K6L |
|
|