|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | RT1, SCHRACK |
| Relay Type | General Purpose |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Contact Rating (Current) | 16A |
| Switching Voltage | 400VAC - Max |
| Coil Type | Non Latching |
| Coil Current | 16.7mA |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Turn On Voltage (Max) | 16.8 VDC |
| Turn Off Voltage (Min) | 2.4 VDC |
| Возможности | Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection |
| Тип монтажа | Выводной |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Operate Time | 8ms |
| Release Time | 6ms |
| Coil Power | 400 mW |
| Coil Resistance | 1.44K Ohms |
| Рабочая температура | -40°C ~ 85°C |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RE030012 | TE Connectivity |
|
|
|||||
| RE030012 | TYCO |
|
|
|||||
| RE030012 | TE |
|
|
|||||
| RE030012 |
|
|
||||||
| RT114024 | TE Connectivity |
|
|
|||||
| RT114024 | TYCO |
|
|
|||||
| RT114024 | 13 | 555.00 | ||||||
| RT114024 | TE |
|
|
|||||
| КС 224 Ж | RUS |
|
|
|||||
| ММТ-4А-220 КОМ-20% |
|
|
||||||
| ММТ-4А-43 КОМ-20% | 48 | 12.95 |