|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Цвет | Red |
| Millicandela Rating | 54mcd |
| Current - Test | 20mA |
| Wavelength - Dominant | 631nm |
| Wavelength - Peak | 639nm |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 2V |
| Lens Type | Clear |
| Lens Style/Size | Rectangle, 1.1mm x 0.8mm |
| Корпус (размер) | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Высота | 0.80mm |
| Viewing Angle | 130° |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BUZ11-NR4941 | FAIR |
|
|
|||||
| BUZ11-NR4941 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| BUZ11-NR4941 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| BUZ11-NR4941 |
|
|
||||||
| BUZ11-NR4941 | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| DRA-40-24 | MW | 32 | 1 308.76 | |||||
| DRA-40-24 | MEANWELL |
|
|
|||||
| DRA-40-24 |
|
|
||||||
| DRA-40-24 | MEAN WELL | 4 | 2 256.80 | |||||
| HSMG-C190 | AVAGO TECHNOLOGIES |
|
|
|||||
| HSMG-C190 | Avago Technologies US Inc |
|
|
|||||
| HSMG-C190 | AVAGO |
|
|
|||||
| HSMG-C190 |
|
|
||||||
| HSMG-C190 | BRO/AVAG |
|
|
|||||
| HSMG-C190 | BROADCOM |
|
|
|||||
| HSMG-C190 | AVAGO/BROAD |
|
|
|||||
| RC0402JR-073K6L | YAGEO | 69 063 |
|
|||||
| RC0402JR-073K6L | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0402JR-073K6L |
|
|
||||||
| RC0805JR-074K7L | YAGEO | 275 385 |
0.90 >1000 шт. 0.18 |
|||||
| RC0805JR-074K7L | PHYCOMP | 6 400 |
|
|||||
| RC0805JR-074K7L |
|
|
||||||
| RC0805JR-074K7L | YAGEO |
|
|