|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 4.5 mOhm @ 15A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 140A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 50nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 4010pF @ 15V |
| Power - Max | 140W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | D-Pak |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEA-6H | U-BLOX |
|
|
|||||
| LEA-6H | UBLOX |
|
|
|||||
| LEA-6H |
|
6 570.00 | ||||||
| ТЕРМОУСАДКА Ф4 КР (200М) |
|
|
||||||
| ТЕРМОУСАДКА Ф4 СИН (200М) | 8 | 1 844.64 | ||||||
| ТЕРМОУСАДКА Ф5 КР (100М) | 44 | 1 013.01 | ||||||
| ТЕРМОУСАДКА Ф5 СИН (100М) |
|
|